Sıvı Damlama Solucan Gübresi
Sıvı Yaprak Solucan Gübresi
Kati Toz Solucan Gübresi
Kati Pelet Solucan Gübresi

DUYURULAR


 • İç Anadolu ve EGE bölge Bayimiz Menderes Gübre faliyetlerine başlamıştır.


 • Antalya kesme çiçekcileri Solucan Gübresi kullanmaya başlamıştır.


 • Genel Danışman Koordinatörümüz Ali İhsan Çiftci göreve başlamıştır.


 • AKME Group - Ana Sayfa

  GÖREVİMİZ

  İnsan sağlığında, 1.sırada temiz hava, 2. sırada temiz su, 3. sırada TEMİZ GIDA gelmektedir. Akıllı telefon ve teknolojik konfor hiçbir sıralamaya girmemektedir.

  İnsanlık 100 yıldır farketmesine rağmen, bir türlü uygulamaya geçiremediği çevre sorunlarının çözümü için istenen seviyede somut adımlar atılamamaktadır.

  Gıda üretiminde ve tüketiminde organik öncelikli olmadığımız sürece kısa vadede insan sağlığı orta vadede su kirliliği uzun vadede hava kirliliği ile dünyamız yaşanamayacak hale gelecektir.

  ACİLEN ÖNLEM  almak zorundayız. Önlem konusunda ilk adımı üreticiler ve tüketiciler birlikte atmalıdırlar. Yoksa yakında hepimiz için çok geç olacaktır.

  Bu biliçle hareket eden firmamız ORGANİK TARIM GİRDİLERİ'nin insanlık için önemini farketmiş ve birçok sıkıntıları aşarak solucan gübresi üretiminde öncü firmalar arasında yerini almıştır.

  Bu nedenle firmamız ve çalışanları ahilik prensiplerinden ödün vermeden, yasa ve yönetmelikler kapsamında her türlü olanağı değerlendirerek, sentetik kimyasal ürünler ile zarar gören her metrekare vatan toprağını solucan gübresi ile buluşturmak, ÖNCELİKLİ GÖREV olarak benimsemiştir.

  BAYİLERİMİZ


  Organik Gübre Sistemler
  Menderes Gübre - Ödemiş/İzmir
  Bunları Biliyor muydunuz?
  Sıkca Sorulan Sorular